הנתונים המאוחסנים במחשבי הארגון שלך מהווים נכס אסטרטגי. אובדנם עלול לגרום נזק כבד ובלתי הפיך, על כן גיבוי נתונים סדיר הוא נוהל קריטי וחשוב לכל ארגון המשתמש בטכנולוגיות מידע.

מערכת גיבוי הנתונים icomm backup יוצרת מערך הגנה נוסף של נתונים, המגובים מחוץ למשרד ולכן תשרוד גם במקרה של נזק ממשי למשרד ולציודו במקרה של פריצה לרשת ומחיקת או הצפנת קבצים, הצפה, שריפה, גניבה של מחשבים ועוד.

מערכת גיבוי הנתונים icomm backup מגינה על הקבצים החשובים ברשת שלך גם מפני וירוס הכופר. וירוס כופר הוא תוכנה זדונית אשר באמצעותה מתבצעת השתלטות האקרים (פצחנים) על מחשבי הארגון, לאחר ההשתלטות על המחשבים והשרת מצפינים את כל הקבצים ברשת ודורשים תשלום דמי כופר המגיע לעיתים לעשרות אלפי שקלים על מנת לשחרר את הקבצים המוצפנים, תשלום הכופר כלל לא מבטיח לך שבאמת יוחזרו הקבצים.

הדרך היחידה בעצם להתגוננות בפני מתקפת האקרים היא גיבוי יומי של הקבצים והתיקיות אל מחוץ לעסק ושמירה של עד 30 גירסאות אחרונות של הגיבוי, על מנת שגם אם הדבר יתגלה לאחר כמה ימים (שבת, חג, חופשה), תמיד אפשר יהיה לבצע שיחזור גם מגיבויים קודמים ולאו דווקא מהגיבוי האחרון.

הגיבוי של icomm backup מתבצע באמצעות האינטרנט, באופן אוטומטי ובצורה מאובטחת, לשרתי גיבוי מתקדמים הנמצאים בחוות השרתים של החברה.

המערכות של icomm backup מגובות אף הן ובמקרה של תקלה או נזק השיחזור והחזרה לשיגרת העבודה מתבצעים במהירות רבה. הגיבוי מתבצע "מרחוק", באמצעות תוכנה המותקנת על מחשב הלקוח, באמצעותה מגדיר המשתמש את הקבצים והתיקיות לגיבוי בצורה ידידותית וקלה.

יתרונות icomm backup לעסקים:

גיבוי אוטומטי של החומר ממחשב או ממספר מחשבים, לשרת הנמצא בחוות שרתים מתקדמת ומאובטחת.
זמינות 24/7/365
אפשרות לגיבוי שרתי Windows, תחנות עבודה ומחשבים ניידיים.
הגיבוי אוטומטי, חכם ומתוזמן, וכולל מערכת למניעת עומס על הרשת.
המשך גיבוי אוטומטי מנקודת הפסקת הגיבוי, במקרה של נתק ברשת.
לאחר הגיבוי הראשון, המערכת מגבה רק את השינויים.
אפשרות לגיבוי קובצי Windows server, SQL server (database level), MS Exchange.
גיבוי חם לקובצי MS, SQL ו- MS Exchange.

אפשרות לגיבוי חם של תוכנות חשבשבת, זום, MySQL ועוד.
דחיסה והצפנה מלאה 256bit לקבצים. רק הלקוח בעצמו יכול לפתוח את ההצפנה.
שמירה של גיבויים עד 30 יום אחורה ואפשרות שיחזור כל נקודה בטווח זה.
ממשק בקרה וניהול מתקדם על מצב הגיבוי וסטטוס הגיבוי האחרון.
גישה לשחזור עצמי לקבצים במקרה הצורך ובכל שעה דרך ממשק הניהול.
דילוג לתוכן