כיצד אוכל לדעת איזו מערכת הפעלה יש לי?

לחץ קליק ימני על הסימן "המחשב שלי" (My Computer) בשולחן העבודה ובחר ב-"מאפיינים". בלשונית כללי (General) רשום סוג מערכת הפעלה.

כיצד למחוק את היסטוריית החיפושים שלי בדפדפן אקספלורר ?

בכדי למחוק את היסטוריית החיפושים יש לגשת בדפדפן האינטרנט לתפריט כלים, אפשרויות אינטרנט, לבחור בלשונית תוכן, ומשם מתחת לכותר השלמה אוטומטית להקליק על כפתור הגדרות. בתחתית המסך נמצא כפתור ניקוי ההשלמות האוטומטיות. על ידי לחיצה על כפתור זה, היסטוריית החיפושים במנועי החיפוש תנוקה מהדפדפן.

כיצד ניתן לבטל חסימת חלונות קופצים באינטרנט אקספלורר ?

יש לגשת לתפריט כלים – אפשרויות אינטרנט, בלשונית פרטיות, לסמן את חוסם הפריטים המוקפצים אינו פעיל. לאחר מכן יש לגשת ללשונית מתקדם ולהסיר את הסימון תחת "אפשר הרחבות דפדפן של יצרנים אחרים" , לאשר את החלון, לסגור את דפדפן האינטרנט ולאחר מכן לפתוח אותו מחדש הדפדפן שלי כל הזמן מודיע לי על כי הוא עובד מצב לא מקוון
במצב בו קופצת הודעת דפדפן של עובד במצב לא מקוון, יש ללחוץ על תפריט קובץ ולהסיר את הסימון "עבוד במצב לא מקוון". מיד לאחר ביצוע פעולה זו, דפדפן האינטרנט יחזור למצב מקוון ויהיה ניתן לגלוש בצורה תקינה.

אני לא רואה תמונות בדפדפן באינטרנט אקספלורר

ודאו כי אפשרות הצגת התמונות זמינה. נווט לאפשרויות אינטרנט דרך תפריט כלים בראש הדף. כעת עיברו ללשונית מתקדם, ומתחת לכותר מולטימדיה, ודאו כי הסימון על אפשרות "הצגת תמונות" קיים. כמו כן, מומלץ לבצע איפוס לדפדפן האינטרנט, בכדי לבצע זאת בקרו במדריכים המקוונים תחת הכותר גלישה ודפדפנים. בדפדפן פיירפוקס, וודאו כי אפשרות טעינת התמונות באופן אוטומטי זמינה. נווטו לאפשרויות מתוך תפריט כלים בראש הדף. נווטו ללשונית תוכן, וודאו כי הסימון על אפשרות "טען תמונות באופן אוטומטי" קיים. 
כמו כן, מומלץ לבצע איפוס לדפדפן האינטרנט, בכדי לבצע זאת בקרו במדריכים המקוונים תחת הכותר גלישה ודפדפנים.

הדפדפן שלי כל הזמן מודיע לי על כי הוא עובד מצב לא מקוון

במצבים בהם קופצת הודעת דפדפן של עובד במצב לא מקוון, יש ללחוץ על תפריט קובץ ולהסיר את הסימון "עבוד במצב לא מקוון". מיד לאחר ביצוע פעולה זו, דפדפן האינטרנט יחזור למצב מקוון ויהיה ניתן לגלוש בצורה תקינה.

בעיית התחברות ב RDP מ Windows 10 לשרתים - הודעה על סיסמא שגויה

https://support.microsoft.com/en-us/help/4093492/credssp-updates-for-cve-2018-0886-march-13-2018

מערכת ההפעלה Windows 10 חוסמת אפשרות להתקנת תוכנות מסויימות:

Computer\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System
יש לשנות את הערך של EnableLUA מ 1 ל 0 לאחר מכן לבצע ריסטרט למחשב.

דילוג לתוכן